Кошик 0
Список бажань 0
Особистий кабінет
Меню
Наша адреса: Харків, тимчасово - доставка тільки перевізником. info@myproject.com.ua
Харків, тимчасово - доставка тільки перевізником. info@myproject.com.ua
+38(066)305-77-25 Замовити дзвінок

Блог

Порівняння ESP32 і ESP8266: Основні відмінності та вибір найкращого мікроконтролера для вашого проекту IoT
22.06.2023
Перегляди: 100
Порівняння ESP32 і ESP8266: Основні відмінності та вибір найкращого мікроконтролера для вашого проекту IoT

Вступ: ESP32 і ESP8266 - це два популярних мікроконтролера, розроблені компанією Espressif Systems, які широко використовуються в проектах Інтернету речей (IoT). Незважаючи на те, що обидва пристрої пропонують можливості бездротового зв'язку Wi-Fi і є потужними інструментами для розробки IoT-додатків, у них є свої унікальні особливості. У цій статті ми розглянемо основні відмінності між ESP32 ..

Sg90 сервопривід у Вашому проекті
03.03.2023
Перегляди: 189
Sg90 сервопривід у Вашому проекті

SG90 сервопривід - це маленький, електронний компонент, який використовується для керування поворотом в електронних проектах. Це популярний вид сервоприводів, особливо в домашніх роботах та проектах для дітей. SG90 сервопривіди мають деякі відмінні властивості, які зробляють їх привабливими для використання в проектах. Перш за все, вони дуже маленькі та легкі, тому вони можуть бути встановлені ..

Модулі Широтно Імпульсної Модуляції
28.02.2023
Перегляди: 176
Модулі Широтно Імпульсної Модуляції

"Модуль регулятора PWM: посібник для розуміння та реалізації" Ширина імпульсу модуляції (PWM) - це цифровf техніка, яка використовується для керування кількістю електроенергії, яку надається електричному пристрою, такому як двигун або ліхтарик. Техніка полягає в швидкому вимиканні та ввімкненні електроенергії, з середньою електроенергією, яку надається пристрою, пропорційно долі ..

Принцип імпульсних понижаючих DC-DC перетворювачів
25.02.2023
Перегляди: 357
Принцип імпульсних понижаючих DC-DC перетворювачів

DC-DC перетворювачі відіграють важливу роль в електроніці та системах живлення, допомагаючи перетворювати одну напругу на іншу, відповідно до вимог вихідної схеми. Одним з видів DC-DC перетворювачів є імпульсні понижаючі перетворювачі, які використовуються для перетворення високої напруги на низьку. Принцип роботи імпульсного понижаючого DC-DC перетворювача заснований на використанні двох основ..

Arduino - що це, та навіщо!?
20.02.2023
Перегляди: 425
Arduino - що це, та навіщо!?

Звідки почати, коли мова йде про плати розробника Arduino? Ця платформа для створення електронних пристроїв з'явилася вже більше десяти років тому і з тих пір стала надзвичайно популярною серед розробників і ентузіастів з усього світу. Якщо раніше створення складних електронних пристроїв було доступно тільки невеликій кількості людей зі спеціальними знаннями і навичками, то з появою Arduino це..